Akční leták Planeo

Leták ke stažení s platností od 29.5. do 4.6. nebo do vyprodání zásob.

Sáčkový vysavač Sencor SVC 8500 - posledních 70 ks s vysokým výkonem 1600 W toho to modelu

Power Edition s maximálním výkonem 1 600 W pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchu. Complete Care s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků nebo auta. Clean Air HEPA H13 Filtr zajišťuje špičkovou filtraci vhodnou pro alergiky. Třída energetické účinnosti: E. Třída účinnosti vysávání pro koberce: C. Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy: A. Třída emisí prachu z vysavače: A. Silence Technology - tiché vysávání při hlučnosti 76 dB(A). Kovová teleskopická trubice XXL o prodloužené délce s jednoduchým nastavením ergonomické pracovní výšky. Omyvatelný vstupní mikrofiltr. Termostat (tepelná pojistka) zabraňující přehřátí motoru. Měkká kolečka pro ochranu podlahové plochy a tichý pohyb vysavače. Vodorovná i svislá parkovací poloha pro podlahovou hubici pro snadné uložení nebo přestávky během vysávání. Pokrytí 380 m2 pro menší počet změn elektrické zásuvky. Akční rádius 11 m (délka přívodního kabelu 8 m). Automatické navíjení kabelu. Elektronická regulace sacího výkonu. Indikátor naplnění sáčku na prach. Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem. Příslušenství integrované v těle vysavače: štěrbinová hubice, kartáčová hubice. "Dodávané příslušenství: kombinovaná podlahová hubice, turbo kartáč, mini turbo kartáč, hubice na tvrdé podlahy, dlouhá ohebná štěrbinová hubice, kartáčová hubice, štěrbinová hubice". 3 l syntetický sáček na prach pro lepší filtraci a hygienickou likvidaci prachu. Rozměry (délka x šířka x výška): 460 × 306 × 240 mm. Hmotnost: 5,9 kg.

Cena 3 190 Kč s DPH

Vysavač Sencor

Rychlovarná konvice Sencor

Objem 1,2 l. Ukazatel hladiny vody. Vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin. Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou. Bezpečnostní zajištění víčka v uzavřené poloze. Vysoce kvalitní nerezová ocel zajišťuje dlouhodobou životnost. Středový 360° STRIX konektor. Dvojnásobné bezpečnostní jištění: 1.Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody. 2. Automatické vypnutí po dosažení bodu varu. Přepínač zapnuto/vypnuto s podsvětlením. Příkon: 2 150 W.

Cena 599 Kč s DPH

Rychlovarná konvice Sencor

Pastelové spotřebiče Sencor

Milujeme barvy. Přijďte se k nám na ně podívat.

Pastelové spotřebiče Sencor

Vysavač k LG Door-in-Door chladničce

2x ťuk… a kuk. Dvířka chladničky InstaView Door-in-Door™ LG GSX961NSAZ jsou opatřena elegantním panelem ze zrcadlového skla, který se po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Díky tomu je vidět dovnitř, aniž by bylo nutné otvírat dvířka, což snižuje ztráty chladného vzduchu a pomáhá udržovat potraviny déle čerstvé. Jak se zaregistrovat? Zjistit více na www.lgproradost.cz